Działania

Globe at Night

Dwa drzewa

W dniu 17 października 2021, klasa 3d zdążyła posadzić przed pierwszymi przymrozkami klon i lipę, które otrzymaliśmy na Warszawskim Święcie Drzewa. Kilkuletnie maluchy można podziwiać przy wjeździe na parking. Niech nam rosną zdrowo. Dopiero za 5 lat okaże się, czy dobrze im z nami.
Wiosną, na szkolnej rabacie, nie zabraknie też kolorowych tulipanów, które również zostały zasadzone rękami uczniów. Ptaki niestety już chętnie wykopują cebule z ziemi.
Pomoc w kopaniu dołków pod sadzonki zaoferowali:p. Yuriy Katrenych, p.Adam Przybylski, p. Tomasz Teodorczyk. Serdecznie dziękujemy!

Warszawskie Święto Drzewa

W dniu 9 X 2022 p. Magdalena Mularczyk wraz z uczniami Karolem Milczem i Bartoszem Teodorczykiem reprezentowali naszą szkołę na Warszawskim Święcie Drzewa.
Zarząd Zieleni m.st. Warszawy (ZZW) i Klub Gaja zorganizowali już 6 edycję akcji i konkursu zachęcających do podejmowania działań na rzecz drzew w mieście. Finałem akcji był piknik, na którym szkołom i przedszkolom rozdano sadzonki drzew.
Można było uczestniczyć w spacerze wzdłuż Wisły, warsztatach tworzenia olejków zapachowych, dominie botanicznym, grze plenerowej, budowaniu budek lęgowych lub domków dla owadów, a także skorzystać z ciekawych wykładów na temat przyrody.
Choć było zimno, uczniowie chętnie podejmowali wszelkie aktywności. Rozmawiali także z p. Jackiem Bożkiem o pomyśle na założenie Klubu Gaja. Do szkoły oprócz mnóstwa wrażeń przyniesiono nowy domek dla owadów oraz dwa drzewa. Lipę i klon polny już niedługo będziecie mogli podziwiać na terenie naszej szkoły.
Trzymajcie kciuki, aby sadzonki się przyjęły.

Prezentacja “Dzień Ziemi”

Mobilności

Prezentacja Malta 2022

Prezentacja Portugalia: Braga 24.10. – 28.10.2022

Prezentacja Portugalia: Braga 07.05. – 14.05.2023

Ogródek

Ogródek 2022

Szkolenie eTwinning

W dniu 22.11.2022 nauczyciele będący w projekcie Erasmus wzięli udział w szkoleniu, dotyczącym współpracy międzynarodowej za pomocą platformy eTwinnig. Szkolenie przeprowadziła Ambasador programu p.Jolanta Zamoyska-Markiewicz. Nauczyciele rozwijać będą dzięki udziałowi w projektach swoje kompetencje w zakresie TIK, wykorzystanie nowych metod pracy oraz kompetencje językowe (m.in. j.angielski). Liczymy, że nasi uczniowie również skorzystają na pracy projektowej: zwiększą motywację do nauki, zaangażowanie i entuzjazm. Uczniowie będą poszerzać także swoją wiedzę o kulturze innych narodów a także współpracę w grupie. Chcemy by nasi wychowankowie mieli dzięki eTwinngowi okno na świat.

Organizacja i regulamin

Regulamin rekrutacji uczestników projektu