Zakończenie Roku szkolnego 2019/20

Dzień dobry

Szanowni Państwo/ Drodzy uczniowie 

Dyrektor Szkoły informuje, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 w tym roku szkolnym uroczyste zakończenie nie odbędzie się. Świadectwa będzie można odebrać we wrześniu 2020r. Jeśli z jakiś przyczyn będzie potrzeba odebrania świadectwa wcześniej, to prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.
Uczniów klas ósmych zapraszamy na krótkie spotkanie z wychowawcą klasy i po odbiór świadectw  26 czerwca godz. 9.00 na boisku szkolnym w reżimie sanitarnym - (maseczki zakrywające usta i nos, rękawiczki jednorazowe, odległości od drugiej osoby 2 metry).
Uczniów klas trzecich zapraszamy 26 czerwca godz. 11.00  na krótkie spotkanie z wychowawcą klasy i po odbiór świadectw na boisku szkolnym w reżimie sanitarnym - (maseczki zakrywające usta i nos, rękawiczki jednorazowe, odległości od drugiej osoby 2 metry).
Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie.

Ten rok szkolny jest wyjątkowy z powodu pandemii i wyjątkowo z tego powodu nie spotkamy się na podsumowanie roku szkolnego, ale mam nadzieję, ze spotkamy się już we wrześniu w normalnych warunkach. Życzę wszystkim nam zdrowych i spokojnych wakacji, odpoczynku i do zobaczenia w nowym roku szkolnym. 

Dyrektor Szkoły Beata Pergałowska

 

Jesteś tutaj: Home Zakończenie Roku szkolnego 2019/20